Розмір: В: 890 мм; Г: 460 мм; Ш: 440 мм.
Каркас: колір: чорний; сидіння: коричневий
Каркас: Матеріал: Метал; сидіння: Фанера гнутоклеєна + шкірозамінник RU-05 з вінтажним ефектом.
Стандартне паковання: Гофрокартон — 4 шт./коробка.
Відвантаження кратного коробки.
Доплата за нестандартне паковання 200 грн (під час купівлі 1,2 або 3 штуки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Коричневий |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Чорний |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Чорний |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 871,10 ₴








