
Стілець м'який обідній Чилі графітовий темно-сірий мікрофібра (велюр) каркас метал круглий чорний
2 052 ₴
1 846,80 ₴
- В наявності
Стілець м'який обідній Чилі графітовий темно-сірий мікрофібра (велюр) каркас метал круглий чорний
Розмір: В: 890 мм; Г: 460 мм; Ш: 440 мм.
Каркас: Цвет: Чорний; Сидіння: Графітовий.
Каркас: Матеріал: Метал; сидіння: Фанера гнутоклеєна + тканина мікрофібра РК-04.
Стандартне паковання: Гофрокартон — 4 шт./коробка.
Відвантаження кратного коробки.
Доплата за нестандартне паковання 200 грн (під час купівлі 1,2 або 3 штуки)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Китай |
| Тип меблів | стілець |
| Стан | Новий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Колір (відтінок) меблів | Чорний, Сірий |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір каркасу | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 890 мм |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
- Ціна: 1 846,80 ₴





