
Тумба офісна розсувна, у вітальню, запалю з двостулковими фасадами LS-1200-830 лофт-лдсп Німфея Білий/Сонома
9 600 ₴
9 120 ₴
- Під замовлення
- Код: LS-1200-830
Відправка з 17 квітня 2026Тумба розсувна LS-1200-830 Новинка! (Під час замовлення 14-21 день)
Метал: Чорний матовий. Корпус: Антрацит, білий
Офісна тумба LS-1200-830 — це сучасний багатофункціональний стильний предмет інтер'єру. Тумба виготовлена в мінімалістичному стилі. У неї немає декоративних елементів, а врізні ручки та розсувні двері не виступають за межі тумби. Однак завдяки гарному поєднанню фасадів, що мають забарвлення з вираженою дерев'яною текстурою, корпусу, виготовленого в кольорі Антрацит або Білий, а також чорних матових металевих ніжок, досягається модний стиль Лофт.
Тумба чудово підійде для офісного приміщення. До неї можна помістити документи в папках, сегрегатори, папір для принтера та інше. А зверху тумби можна розмістити принтер, чайник або квіти. Глибина полиць становить 320 мм. Висота — 335 мм.
Двері тумби обладнані розсувним механізмом: внизу встановлюються в колеса, а зверху напрямні, ходять алюмінієвими рейками. Двері фіксуються в закритому положенні за допомогою стопорів.
Врізні ручки чорного матового кольору чудово гармоніюють із металевими елементами, а також не заважають повному відчинянню дверей.
Металеві опори мають регульовані ніжки, за допомогою яких можна виставити тумбу на нерівній підлозі.
Тумба LS-1200-830 виготовляється на замовлення впродовж 2-3 тижнів. Тому варто задуматися про її купівлю заздалегідь.
Габаритні розміри:
Ширина — 1200 мм
Глибина — 400 мм
Висота — 830 мм
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Тип опор | Ніжки |
| Кількість дверцят | 2 шт. |
| Тип фасаду | купе (розсувний) |
| Тип тумби | мобільний |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина тумби | 1200 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 830 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади тумби | ламінована ДСП |
| Колір (відтінок) меблів | |
| Колір (відтінок) меблів | Антрацит-Дуб Борас, Антрацит Венге Луїзіана, Антрацит Дуб Палена, Антрацит Німфея Альба білий, Антрацит Горіх, Німфея Білий Антрацит, Німфея Білий Сонома |
- Ціна: 9 120 ₴


