Обідній стіл Ліма 120-65 від компанії Loft Design — елегантний і стильний предмет інтер'єру. У ньому немає нічого зайвого: досить велика стільниця й акуратні та стійкі металеві ніжки. За такий стіл можна посадити до 6 осіб. Його можна використовувати як кухонний стіл вдома або для облаштування обідньої зони в офісі.
Стіл Ліма складається з чотирьох окремих ніжок і стільниці з ламінованого ДСП.
Ніжки виготовлені з труби з профілем 30*20 мм. Товщина стінок — 1,2 мм. Вгорі ніжок приварені металеві пластини завтовшки 3 мм, які збільшують площу дотику ніжок до стільниці. Складання здійснюється на саморізи. До комплекту входять повстяні накладки для захисту поверхні підлоги.
Розмір стільниці — 120 см. Товщина стільниці — 16 мм. Кути стільниці можуть бути прямими та заґрунтованими (радіус заокруглення 70 мм).
Зверніть увагу, що цей стіл треба захищати тривалого впливу рідини або високих температур. Рекомендуємо використовувати підставки або підкладки під предмети.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Колір | Сірий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Стан | Новий |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб попелястий |
| Габаритні розміри столу | |
| Висота столу | 650 мм |
| Ширина столу | 755 мм |
| Довжина столу | 1200 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Форма | |
| Форма стільниці столу | Прямокутний з округленими кутами |
- Ціна: 5 500,50 ₴


