Обідній стіл Ліма 80*80 — елегантний і стильний предмет інтер'єру. У ньому немає нічого зайвого: досить велика стільниця й акуратні та стійкі металеві ніжки. За такий стіл можна посадити до 6 осіб. Його можна використовувати як кухонний стіл вдома або для облаштування обідньої зони в офісі.
Стіл Ліма складається з чотирьох окремих ніжок і стільниці з ламінованого ДСП.
Ніжки виготовлені з труби з профілем 30*20 мм. Товщина стінок — 1,2 мм. Вгорі ніжок приварені металеві пластини завтовшки 3 мм, які збільшують площу дотику ніжок до стільниці. Складання здійснюється на саморізи. До комплекту входять повстяні накладки для захисту поверхні підлоги.
Розмір стільниці — 80 на 80 см. Товщина стільниці — 16 мм. Кути стільниці можуть бути прямими та заґрунтованими (радіус заокруглення 70 мм).
Зверніть увагу, що цей стіл треба захищати тривалого впливу рідини або високих температур. Рекомендуємо використовувати підставки або підкладки під предмети.




| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Loft design |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Квадратний |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний, Венге |
| Колір | Коричневий |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 740 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | метал |
| Форма | |
| Форма стільниці столу | Квадратний із закругленими кутами |
| Відтінок меблів | |
| Відтінок меблів | Горіх, Венге, Дуб Палена, Дуб Борас, Німфея Альба |
- Ціна: 5 405,50 ₴


