Стильна класична пуф-банкетка Адель кругла з масиву дерева ясен, м'яке сидіння оббите тканиною (білий-/Адель).
Колір: білий
Габарити: 460х460х475мм
Зроблено в Україні! 
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | пуф |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Наявність спального місця | Ні |
| Наявність спинки | Ні |
| Обивний матеріал | Жаккард |
| Тип опор | Ніжки |
| Візерунки і принти | Геометричний візерунок |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 475 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Довжина | 460 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 680 ₴


