
Стілець дерев'яний обідній м'який Оксфорд, темний горіх (тканина Челсі-05, Мебтекс)
Стільці Оксфорд мають сучасний дизайн для комфортної атмосфери. Гнучка спинка забезпечить комфортний відпочинок, а масивний каркас — стійку конструкцію!
Ці стільці ідеально підходять до стола колекції Авангард!
Розмір:В:Ш:Г - 860: 440: 420. зібраний
Цвет: темний горіх
Матеріал: Масив, Бук
Тканина: Замша Челсі-05, Мебтекс
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх темний |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх, Коричневий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 440 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 860 мм |
- Ціна: 2 535,44 ₴







