Крісло Балі • — один із дуже популярних крісел, який має постійний попит в шанувальників мінімалізму та стилю Hi-Tech завдяки своєму легко впізнаваному стильному дизайну, надзвичайної комфортності та практичності.
Кресло:
- Ширина: 59 см
- Глибина 46 см
- Висота: 91 см
- Вага: 6 кг
Особливості:
- універсальний стильний дизайн сучасного інтер'єру
- м'яке комфортне сидіння й невисока спинка
- оббивка з велюрової тканини, прошивка по всій поверхні
- міцна стійка база з хромованого металу
- поворотний механізм і можливість регулювати висоту сидіння
- надійна металева конструкція розрахована на навантаження 120 кг
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Сірий |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Наявність спинки | Так |
| Виробник | Richman |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | метал |
| Основний оббивний матеріал | тканина |
| Габаритні розміри крісла | |
| Висота з урахуванням спинки | 91 см |
| Вага крісла | 6 кг |
| Глибина крісла | 46 см |
| Ширина крісла | 59 см |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
| Колір оббивки | Сірий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 799,98 ₴







