
Зручний диван із м'якими формами в класичному стилі.
Приємним доповненням є можливість вибирати оббивку на Ваш смак!
Докладна характеристика:
Розмір (за вибором):- довжина, см: 150
- ширина, см: 78
- висота, см: 68
Флорида — це модульна система, яка має три варіанти комплектації:
- Одиниця
- Подвійний
- Кутовий
Модулі не мають жорсткого з'єднання, а просто приставляються один до одного. Тому найголовніша перевага цього кутового дивана — висока мобільність. Ви зможете придбати стільки модулів, скільки вам потрібно, і поєднувати частини дивана на свій розсуд.
Особливості моделі:
- Міцні металеві ніжки.
- Екологічні та якісні матеріали.
- Зручна м'яка спинка та сидіння.
- Оббивка під замовлення — ми надаємо широкий асортимент матеріалів і колірних варіантів.
Можливий вибір різноманітної оббивки, тканини або шкірозамінника від I до VI категорії. Ціну уточнюйте в менеджера!
"Флорида" — це модульна система, яка має три варіанти комплектації:
- Единица.
- Подвійний.
- Кутовий.
Особливості моделі:
- Міцні металеві ніжки.
- Екологічні та високоякісні матеріали.
- Зручна м'яка спинка та сидіння.
- Оббивка під замовлення-ми надаємо широкий асортимент матеріалів і варіантів кольорів.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | модульний |
| Колір | Білий |
| Вид м'яких меблів | диван |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивану | 150 см |
| Глибина дивану | 78 см |
| Висота посадкової частини дивана | 44 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 68 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | Нове |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Категорія обивної тканини | 2 категорія |
- Ціна: від 8 587,62 ₴

Відправка з 17 квітня 2026