
Офісний диван м'який Флорида одномісний, шкірозамінник чорний 2 категорія
від 5 226 ₴
від 4 860,18 ₴
- Під замовлення
Відправка з 17 квітня 2026Зручний диван із м'якими формами в класичному стилі.
Приємним доповненням є можливість вибирати оббивку на Ваш смак!
Докладна характеристика:
Розмір (за вибором):- довжина, см: 70
- ширина, см: 78
- висота, см: 68
Флорида — це модульна система, яка має три варіанти комплектації:
- Одиниця
- Подвійний
- Кутовий
Модулі не мають жорсткого з'єднання, а просто приставляються один до одного. Тому найголовніша перевага цього кутового дивана — висока мобільність. Ви зможете придбати стільки модулів, скільки вам потрібно, і поєднувати частини дивана на свій розсуд.
Особливості моделі:
- Міцні металеві ніжки.
- Екологічні та якісні матеріали.
- Зручна м'яка спинка та сидіння.
- Оббивка під замовлення — ми надаємо широкий асортимент матеріалів і колірних варіантів.
Можливий вибір різноманітної оббивки, тканини або шкірозамінника від I до VI категорії. Ціну уточнюйте в менеджера!
"Флорида" — це модульна система, яка має три варіанти комплектації:
- Единица.
- Подвійний.
- Кутовий.
Особливості моделі:
- Міцні металеві ніжки.
- Екологічні та високоякісні матеріали.
- Зручна м'яка спинка та сидіння.
- Оббивка під замовлення-ми надаємо широкий асортимент матеріалів і варіантів кольорів.
-
Характеристики одинарного модуля дивану Флорида:
Довжина, см-70
Ширина, см-78
Висота, см-68
висота від підлоги до сидіння, см — 44
висота спинки, см — 30
глибина посадкового місця, см — 56
Ширина посадкового місця, см-70
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Тип дивана | модульний |
| Колір | Чорний |
| Гарантійний термін | 14 міс |
| Стан | Новий |
| Категорія оббивної тканини | 2 категорія |
| Габаритні розміри | |
| Висота посадкової частини дивана | 44 см |
| Висота дивану з урахуванням спинки | 74 см |
| Габаритні розміри дивана | |
| Довжина дивана | 70 см |
| Глибина дивана | 78 см |
| Основні атрибути | |
| Вид м'яких меблів | диван |
- Ціна: від 4 860,18 ₴




