
Стілець м'який обідній Спліт Ю велюр, ніжки метал білий колір велюр Флорида Блек черный
від 2 622 ₴
від 2 438,46 ₴
- Під замовлення
- Код: 2 категория ткани
Відправка з 15 квітня 2026Стілець є незамінним елементом інтер'єру практично будь-якої кімнати. Ми потребуємо цих меблів як на робочому місці, так і вдома. А оскільки впродовж усього дня ми багато часу проводимо у положенні сидячи, то стілець має бути підібраний відповідно до всіх основних критеріїв і забезпечувати своєму власникові максимальний комфорт. Ергономіка моделі цього стільця дасть змогу розслабитися на всі 100%. Він забезпечує необхідний комфорт і підтримку тіла, піклуючись про вашу зручність. Міцна та надійна конструкція гарантує вам довговічність експлуатації виробу. Ця модель гармонійно доповнить сучасний інтер'єр у лофті.
Докладна характеристика:
Габаритні розміри:- довжина, см: 52
- ширина, см: 43
- висота, см: 86
Комплектація стільця:
Стілець «Сплит Ю» — елегантна модель, що підкреслює вишуканий смак свого господаря.
Стілець має посилений дерев'яний каркас (моноблок з 11 шарів гнутоклеєної фанери), міцні металеві ніжки й ергономічну форму спинки. Колір ніжок на вибір: чорний, білий, бежевий, темно-сірий або «під дерево» (якісне фарбування, що імітує малюнок натуральної деревини).
Опціональний колір ніжок: чорний, білий, бежевий, темно-сірий, «під дерево» (інші кольори — за додаткову плату).
Матеріал оббивки: будь-який під замовлення.
Матеріал ніжок: метал.
Декоративний вистібок на оббивці.
Матеріал каркаса: дерево (посилена багатошарова гнучка фанера).
Можливий вибір різноманітної оббивки, тканини або шкірозамінника від I до VI категорії.
Способи доставки:
- Адресна доставка Новою Пікою.
- Доставка у відділення Нової Пошти.
Всі актуальні варіанти доставки та способи оплати вам розповість наш менеджер під час оформлення замовлення. Гарного дня!
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Рожевий |
| Колір оббивки | Персиковий |
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал, хромований метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 520 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 860 мм |
| Тканина | |
| Тканина | велюр Флорида Блек чорний |
- Ціна: від 2 438,46 ₴




