Розмір: Довжина 902 (1204), Ширина 602 (902), Висота 520 (750)
Колір: ДСП — SWISSPAN Венге Аруша
Матеріал: Ніжки: масив дерева; Стільня: ДСП
Стіл-трансформер Флай від компанії МІКС Меблі — це чудове рішення як для невеликих приміщень, так і для віталень і дач. Займає в складеному вигляді обмаль місця, але коли його розкласти, то він стає повноцінним обіднім столом. Його габарити: у складеному вигляді (ДШВ), мм 902*602*520, у розкладеному — 1204*902*750. Стільниця столу виготовлена із сучасного високоякісного ДСП, який відповідає всім наявним стандартам в Україні.
Механізм трансформації виготовлений із квадрат-труби завтовшки 16 х 16 мм, пофарбованої порошковою фарбою, що дає змогу витримувати будь-які навантаження (у розумних межах). Механізм обладнаний газовими амортизаторами та пружинами. Це сприяє м'якому підійманню стільниці перед розкладкою. Опір столу виготовлений з екологічно чистих порід деревини
Паковання товару -75 грн
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Трансформація столу в журнальний столик | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Венге темний, венге темний, Венге, Венге магія |
| Колір | Венге темний |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Каркас, ніжки | натуральне дерево, метал, ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Форма стільниці | прямокутна |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Довжина столика | 920 мм |
| Тип опор | Ніжки |
| Глибина столика | 605 мм |
| Вага столика | 28 кг |
| Висота столика | 520 мм |
| обсяг в упаковці | 0.12 |
| Трансформація столика в обідній стіл | True |
| Максимальна висота регульованого столика | 750 мм |
| Регулювання розміру стільниці | True |
| Максимальна довжина стільниці розкладного столика | 1210 мм |
| Регулювання висоти столика | True |
| Мінімальна висота регульованого столика | 520 мм |
- Ціна: 3 798,91 ₴



