Пуф-банкетка з масиву дерева, м'яке сидіння оббите тканиною.
Габарити: 490х330х450мм
Колір:темний горіх
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Кількість посадочних місць | 1 |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Шеніл |
| Стан | Новий |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 490 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Довжина | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 203,34 ₴



