Банкетка м'яка Сієста темний горіх, качань челсі 06
Розмір: Варіант 1 Велика: 450*330*1100;
Варіант 2 Маленька: 450*330*900
Колір: Каркас: Темний горіх; Сидіння: Коричневий.
Матеріал: Каркас: Масив, Ясен; Тканина: Челсі 06, Instyle
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Вид м'яких меблів | банкетка |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | натуральне дерево |
| Наявність спинки | Ні |
| Стан | Новий |
| Колір | Коричневий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 450 мм |
| Глибина | 330 мм |
| Довжина | 1100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Оббивний матеріал | тканина |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 3 182,22 ₴



