Двоярусне дитяче підліткове ліжко із сосни Засоня сосна білий
- Додаткова планка до ліжка
- Комплект ящиків за запитом
- Ціну уточнюйте в менеджера.
Розмір спальних місць: 800 х 1900мм ; 900 х 2000мм
Висота ліжка 1700 мм
Цвет: білий
Схема збирання:

Зроблено в Україні!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Розмір спального місця | 80х190 |
| Вид ліжка | двох'ярусне ліжко |
| Розміри спального місця | |
| Довжина спального місця | 190 см |
| Ширина спального місця | 80 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Підлога | Унісекс |
| Кількість спальних місць | 2 |
| Матеріал виготовлення фасаду | натуральне дерево |
| Матеріал виготовлення каркаса | натуральне дерево |
| Захисний бортик | True |
| Загальна висота дитячого ліжка | 170 см |
| Стандартна сходи | True |
Інформація для замовлення
- Ціна: від 136 850,56 ₴



