Ваза скляна Бонна із золотим обідком
Розмір: діаметр горловини — 11,5 см, діаметр підставки — 16 см, висота — 21 см
Матеріал: Стекло
Колір: прозорий, чорний, зелений
Стильна ваза для квітів прикрасить Ваш будинок і створить атмосферу комфорту та затишку.
Відсилання після 100% оплати!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Olens |
| Країна виробник | Україна |
| Форма вази | Фігурна |
| Матеріал | Скло |
| Висота вази | 210 мм |
| Діаметр підстави | 160 мм |
| Діаметр горловини | 115 мм |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Прозорий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 765,40 ₴





