
Стіл-трансформер обідній прямокутнийлдсп Книжка Лайт ультратонкий колір дуб-клондайк
Стіл-книга Light повністю виготовлений із ламінованого ДСП, облямований крайкою з ПВХ. Наскільки це універсальна модель, зможете відчути, коли ви намагаєтеся його розкласти. Послідовність дій під час розкладання дуже проста:
- Підніміть одну частину стільниці (ліву або праву)
- витягніть ніжку-проти та вставте її в паз на внутрішній стороні стільниці;
- повторіть те ж саме з іншою половиною стільниці;
– Щоб зібрати стіл, повторіть усе у зворотній послідовності.
Ніжки-опори розташовані діагонально, що забезпечує гарну стійкість усієї конструкції. Стіл трансформер Книга Light — чудове придбання для вашого будинку, а в нашому інтернет ви зможете замовити його за оптимально приємною для вас ціною.
Матеріал каркаса: ДСП
• Стільниця: ДСП
• Обладнаний простим механізмом трансформації
• Габарити виробу в складеному вигляді:
- ширина — 700 мм
- глибина — 80 мм
- висота — 750 мм
Габарити виробу в розкладеному вигляді:
- ширина — 1400 мм
- глибина — 700 мм
- висота — 750 мм
Колір дуб-клондайк
Вага — 20 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розкладна стільниця | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб Гірський, Дуб атланта, Сірий |
| Колір | Сірий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 700 мм |
| Ширина столу | 800 мм |
| Висота столу | 750 мм |
| Мінімальна висота регульованого столу | 750 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1400 мм |
| Матеріал виготовлення столу | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 2 342,26 ₴

