Шкаф Смузи распашной 4х дверный 21-1200 дуб сонома белый
Размер: Высота: 1860; Ширина: 1200; Глубина: 380.
Цвет: Дуб сонома/Белый.
Материал: ДСП Kronospan

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип шафи | лінійний (прямий) |
| Тип фасаду шафи | розпашний |
| Кількість стулок (дверей) | 4 шт. |
| Форма фасаду | прямий |
| Кількість зовнішніх висувних ящиків | 3 шт. |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб світлий сонома, Білий, Дуб сонома + білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри шафи | |
| Ширина шафи | 1200 мм |
| Глибина шафи | 380 мм |
| Висота шафи | 1860 мм |
| Матеріал виготовлення шафи | |
| Корпус | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 11 095,92 ₴



