Стілець із підлокітниками пластиковий, матеріал поліпропілен, імітація ротанга, виготовлений за допомогою методу газового формування (пластик поміщають у нещільно прилеглу форму, щоб у простір між формою та пластиком надходив гарячий газ).
За такого формування матеріал виходить однорідним, без домішок повітря, однакової товщини, до поліпропілену додано скловолокно, що робить весь стілець міцнішим, стілець штабельованим, ставиться в стопки, ультрафіолетове й антистатичне оброблення, дуже стійкий стілець для внутрішнього та зовнішнього використання.
Розмір стільця: ширина 58 см, глибина 55 см, висота від підлоги до верху спинки 87 см Застосування всередині приміщень і на вулиці.
Під час оформлення 1-3 шт. вартості + 6% за паковання.
Доставка НП по тарифам.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Від 4 шт. паковання (завдяки складу) не оплачується.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип туристичної меблів | Стілець зі спинкою і підлокітниками |
| Матеріал каркасу (опор) | Пластик |
| Матеріал сидіння | Пластик |
| Матеріал спинки | Пластик |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Ширина стільця | 580 мм |
| Глибина стільця | 550 мм |
| Висота сидіння стільця | 450 мм |
| Висота спинки стільця з урахуванням | 870 см |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Коричневий |
- Ціна: 1 474,20 ₴




