Крісло офісне Брукс хрестовина Хром
Крісло Брукс • Richman – якісне та практичне офісне крісло в сучасному дизайні. Вдале поєднання інноваційних матеріалів, сучасних механізмів і ергономічної форми зумовили успіх цього крісла.
Хром + спинка.
Механізм: Піастра
| Матеріал виготовлення | |
|---|---|
| Оббивка | кож зам |
| Цвет обивки | в асортименті |
| Підлокітники | метал |
| Основа | метал хромований |
| Опори | прогумовані ролики |
|
Загальні дані |
|
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Максимальне навантаження за вагою, кг | 100 |
| Основа | хрестовина з роликами |
| Вага, кг | 10 |
| Розміри паковання Ш*В*Г, см | 59/30/56 |
| Гарантія |
12 місяців |


Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Чорний |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 46 см |
| Глибина крісла | 62 см |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 46 см |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 55 см |
| Вага крісла | 10 кг |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | дерево |
| Підлокітник | метал |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Розміри спинки та сидіння | |
| Ширина сидіння | 47 см |
| Глибина сидіння | 43 см |
| Висота спинки | 47 см |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Механізм гойдання | Ні |
| Комплектація | |
| Комплектація підлокітниками | Так |
| Додатковий комплект роликів | Ні |
| Ергономічний підголовник | Ні |
| Підставка для ніг | Ні |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробу | Офісні крісла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 974,04 ₴









