
Стілець м'який Еммі, ніжки плоскі, велюр Беатриче 65 синій
Стілець Еммі — це втілення комфорту, зручності та стилю, який буде чудовим доповненням до будь-якого простору, від домашньої кухні до готельного ресепшену. З його високою, комфортною спинкою і м'яким сидінням цей стілець відразу стає улюбленим місцем для відпочинку. Також відчуття затишку додає невеликий бортик сидіння.
Особливий акцент у дизайні цього стільчика робить ромбоподібне декорування, яке надає йому сучасного стильного вигляду. Оббивка цього стільчика може бути виготовлена з тканини або високоякісної екошкіри, забезпечить гнучкість під час вибору ідеального варіанту для вашого інтер'єру.
Вибір металевих ніжок — круглих або плоских — і їх кольору (чорний, білий або темно-сірий) дає змогу налаштувати вигляд стільця відповідно до ваших уподобань та інтер'єру.
Характеристики стільця
- Ніжки плоскі
- Матеріал оббивки: Мікрофібра Беатриче
- Колір оббивки: Беатриче 65
- Матеріал каркаса: Метал + дерево
- Матеріал ніжок: Метал
- Колір ніжок: Чорні
Габаритні розміри
- Висота виробу: 880 мм
- Ширина виробу: 540 мм.
- Глибина виробу: 590 мм
- Висота від підлоги до сидіння: 500 мм.
- Висота спинки: 440 мм
- Ширина сидіння: 360 мм
- Глибина сидіння: 400 мм


| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Синій |
| Колір оббивки | Синій |
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Колір | Синій |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Каркас крісла | метал, натуральне дерево |
| Обивний матеріал | Велюр, Мікрофібра |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 540 мм |
| Глибина | 590 мм |
| Висота | 940 мм |
- Ціна: 4 012,02 ₴






Відправка з 13 квітня 2026