
М'яке офісне комп'ютерне крісло Туніс ,зелений шкірозамінник на хрестовині колеса
Крісло Туніс – це елегантний симбіоз стильного дизайну та передових ергономічних рішень. Ця модель ідеально вписується як в сучасний офісний простір, так і в домашню зону роботи, забезпечуючи максимальний комфорт протягом всього робочого дня.
Головною перевагою крісла є його продумана ергономіка. Висока спинка з вигнутою формою ефективно розподіляє навантаження, знижуючи тиск на м’язи та хребет. Інтегровані підтримки спини та попереку разом з зручним ергономічним підголівником створюють оптимальні умови для тривалого перебування в сидячому положенні.
Оббивка крісла представлена в різних варіантах – якісна екошкіра або практична тканина. Це дає можливість вибрати варіант, який найкраще вписується в Ваш інтер’єр та відповідає особистим вимогам до комфорту та естетики.
Крісло “Туніс” – це не просто меблі, це інвестиція в Ваше здоров’я та продуктивність.
Крісло Туніс виготовляється в наступних комплектаціях:
- Хром – хромовані підлокітники обладнані м’якими подушками + стильна хромована хрестовина із металу товщиною 1,4 мм;
- Хром CF – крісло на конференц-основі, хромовані підлокітники обладнані м’якими подушками + міцна основа виготовлена з хромованого металу завтовшки 1,5 мм, що гарантує тривалу експлуатацію конференц-крісла.
На додаток є опція встановити такі механізми гойдання:
- M-1 (Tilt) з фіксацією в робочому положенні та налаштування жорсткості гойдання;
- M-2 (Anyfix) з фіксацією в будь-якому положенні, налаштування жорсткості гойдання та м’яким гойданням;
- M-3 (Multiblock) з фіксацією в 5 положеннях, налаштування жорсткості гойдання та підвищеною плавністю гойдання.
Всі хрестовини в будь-якій комплектації мають прогумовані ролики, що дозволяє безшумно та безпечно пересувати крісло по різних поверхнях, не боячись їх пошкодити.

Характеристики крісла Richman Туніс в комплектації Хром:
| Модель: | Туніс |
| Комплектація виробу: | Туніс Хром |
| Механізм гойдання: | Посилений M-1 (Tilt) |
| Фіксація нахилу спинки: | В робочому положенні |
| Кут нахилу спинки: | Звичайний, до 115 градусів |
| Матеріал оббивки: | Шкірозамінник Флай |
| Колір оббивки: | Флай 2226 |
| Підлокітники: | Хромовані, металеві із м'якими накладками |
| Хрестовина: | Хромована, посилена металева |
| Колеса: | Прогумовані |
Габаритні розміри крісла Richman Туніс в комплектації Хром:
| Висота виробу в нижньому положенні: | 980 мм |
| Висота виробу в верхньому положенні: | 1060 мм |
| Висота сидіння в нижньому положенні: | 500 мм |
| Висота сидіння в верхньому положенні: | 580 мм |
| Висота спинки: | 660 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників в нижньому положенні: | 680 мм |
| Висота від підлоги до підлокітників верхньому положенні: | 760 мм |
| Висота підлокітників: | 290 мм |
| Довжина підлокітників: | 470 мм |
| Відстань між підлокітниками: | 500 мм |
| Ширина сидіння: | 500 мм |
| Глибина сидіння: | 520 мм |
| Ширина виробу: | 610 мм |
| Глибина виробу: | 750 мм |
| Габарити упаковки: | 550 x 380 x 800 мм |
| Об'єм упаковки: | 0,17 м3 |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Richman |
| Країна виробник | Китай |
| Підстава крісла | Хрестовина з коліщатками |
| Колір | Зелений |
| Наявність спинки | Так |
| Кількість коліщат | 5 шт. |
| Тип укомплектованих коліщаток | Прогумовані |
| Максимально допустиме навантаження | 120 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Тип крісла | Для офісу |
| Габаритні розміри крісла | |
| Ширина крісла | 61 см |
| Глибина крісла | 75 см |
| Висота з урахуванням спинки | 106 см |
| Матеріал виготовлення крісла | |
| Каркас крісла | пластик, метал |
| Підлокітник | метал, эко кожа |
| Основний оббивний матеріал | штучна шкіра (шкірозамінник) |
| Цвет обивки | |
| Колір оббивки | Флай 2226 |
| Модифікація | |
| Модифікація | Хром М1 |
- Ціна: 6 539,76 ₴




Відправка з 17 квітня 2026