Обідній дерев'яний м'який стілець Ірис, сірий
Основа сидіння:
Фанера (гібоклеєна)
Обивка – велюр
Ніжки — деревина, бук
Кріплення ніжок — метал
Висота: 84см
Ширина: 46см
Глубина: 50см"
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Горіх, Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Горіх |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 840 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 436,40 ₴




