Крісло м'яке Парадиз, велюр пісочний коричневий, ніжки чорний
Основа сидіння:
каркас — гнучка фанера, паролон, тканина велюр
Ніжки — метал
Розмір:
Висота: 87см
Ширина: 58см
Глибина: 57см
Стілець «Парадіз» — це крісло для столової зі спинкою на метал ніжках, яке додасть модного й оригінального стилю Вашому дому. Надзвичайно зручність і оригінальний зовнішній вигляд цієї моделі стануть чудовим доповненням до дизайну будь-якого інтер'єру. Модель має ковшеподібну форму сидіння, що відповідає контурам тіла, з високою гнучкою спинкою і зручними підлокітниками.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Коричневий, Чорний |
| Колір оббивки | Пісочний |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Обивний матеріал | Велюр, Оксамит |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 58 мм |
| Глибина | 57 мм |
| Висота | 87 мм |
- Ціна: 3 025,80 ₴











