
Геометрична строчка додає цікавого стилю, контрастного окантовку шика й елегантності. Доступний у різних кольорах. Повністю обертається сидіння, що регулюється за висотою. Крісло чудово вписується в будь-який салон краси та інші ексклюзивні інтер'єри.
Наші переваги:
- Кольори насичені та яскраві, крісла в живу вигляд ще красивіший, ніж на фото.
- Хромована основа стільця з колесами.
Характеристики:
- регулювання висоти на пневмоприводі
- поворотне сидіння (360 градусів)
- золотою основою
- сидіння з велюровим матеріалом
- глибина — 40 см
- висота спинки — 27 см
- ширина сидіння — 45 см
— висота мін. сидіння — 40 см
— макс. сидіння — 52 см
Важливо!
Крісло виготовляється під замовлення 7-12 робочих днів.
Перед заказом:
— уточнюйте всі важливі для вас параметри товару та замовлення!
- Колір матеріалу може відрізнятися через особливості знімання та кольори вашого ґаджета.
За невідповідність обраного вами кольору Ми відповідальності не несемо!
Будь ласка, крім зовнішнього вигляду товару, звертайте увагу на його параметри.
Перед замовленням переконайтеся, що саме цей товар підходить Вам за всіма параметрами та замірами.
Якщо якихось замірів немає, уточніть перед замовленням нашого менеджера!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| База крісла | хрестовина п'ятипроменева (з коліщатками) |
| Вікова група | Для дорослих |
| Тип підйомного механізму | Пневматичний |
| Колір | Зелений |
| Габаритні розміри | |
| Ширина крісла | 450 мм |
| Висота сидіння у нижньому положенні | 400 мм |
| Висота сидіння у верхньому положенні | 520 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| База-основа | метал, пластик |
| Обивний матеріал | Оксамит |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стан | новий |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип опор | хрестовина з коліщатками |
| Оббивка | Велюр |
| Вікова категорія | для дорослих |
- Ціна: 7 700 ₴








