Стілець обідній Тауер Вуд, пластиковий, бук, колір бежевий
Стілець пластиковий, сидіння із суцільнолитого пластику, ніжки дерев'яні, дерево натуральний бук, світлий відтінок, покриті прозорим акриловим лаком, що має ніжки металеві прути, пофарбовані чорною епоксидною фарбою, сучасний дизайн, розмір: ширина сидіння 46 см, глибина сидіння 42 см, висота стільця від підлоги до верху спинки 82 см, висота від підлоги до сидіння 43 см. Наш стілець пройшов випробування в міжнародній лабораторії;SGS; на такі показники, як-от ; УДАРОПТОЧНІСТЬ І СТОБИЛЬНІСТЬ; і його можна використовувати; у громадських місцях із великою прохідністю й удома.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на надсилання вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Бук світлий |
| Колір оббивки | Бежевий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 820 мм |
- Ціна: 950,95 ₴






