Стілець обідній Тауер Вуд пластиковий, колір жовтої ніжки дерево бук чорний
Стілець пластиковий, сидіння з пластику, ніжки дерев'яні, дерево натуральний бук, світлий відтінок, покриті прозорим акриловим лаком, між ніжками металеві прути, пофарбовані чорною епоксидною фарбою, сучасний дизайн, розмір стільця: ширина сидіння 46 см, глибина сидіння 42 см, висота стільця від підлоги до верху спинки 82 см, висота від підлоги до сидіння 43 см.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на надсилання вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Колір (відтінок) меблів | Жовтий, Бук світлий |
| Колір оббивки | Жовтий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 420 мм |
| Висота | 820 мм |
- Ціна: 1 310 ₴




