
Комплект м'який кухонний Гармонія (стіл, приголок,2 табурета) урбан лайт ЛОДсп, сірий шкірозамінник
8 424 ₴
6 907,68 ₴
- В наявності
Кухонний комплект "Гармонія" складається з м'якого кухонного куточка з нішами для зберігання, розкладного обіднього столу та двох табуретів.
Матеріал: ЛДСП, шкірозамінник
Цвета:
-урбан лайтлдс, сірий шкірозамінник
Розміри:
- куточок 1400х1100 мм, висота 830 мм, глибина 470 мм (кут взаємозамінний)
- стіл розкладний 900х570/900х1140, висота 730 мм
Постачається в розібраному вигляді з інструкцією зі збирання!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип меблів | кухонний куточок |
| Сторона кута | взаємозамінний |
| Наявність короба для зберігання | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Дуб шоколадний, Вишня |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Склад кухонного куточка | |
| Диван кутовий | 1 шт. |
| Розкладний стіл | Так |
| Табурет | 2 шт. |
| Комплектація куточка | |
| Короб для зберігання | 2 шт. |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус (каркас) | ламінована ДСП |
| Стільниця столу | ламінована ДСП |
| Опори столу | ламінована ДСП |
| Габаритні розміри куточка | |
| Довжина куточка | 1400 мм |
| Глибина куточка | 1100 мм |
| Висота куточка з урахуванням спинки | 830 мм |
| Габаритні розміри столу | |
| Довжина столу | 570 мм |
| Ширина столу | 900 мм |
| Висота столу | 730 мм |
| Довжина столу в розсунутому (розкладеному) стані | 1140 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| обсяг в упаковці | 0,3 м. куб |
| інструкція по збірці | Є |
| кількість упаковок | 3 |
- Ціна: 6 907,68 ₴





