Стілець барний високий Тауер Вуд Eames пластиковий, ніжки бук дерево червоне
Стілець високий, табурет хокер, сидіння з пластику, високі дерев'яні ніжки, кругла металева підніжка пофарбована в чорний колір, барний стілець не регулюється за висотою, не повертається.
Розмір: висота від підлоги до верхнього краю спинки 108,5 см, ширина сидіння 62 см, глибина сидіння 62 см, висота від підлоги до сидіння 70 см. Кількість у коробці: 2 шт.
Під час оформлення 1 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | Жорстке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Бук світлий, Червоний |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки, Ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Спинка | пластик |
| Сидіння | пластик |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 620 мм |
| Глибина | 620 мм |
| Висота | 1080 мм |
- Ціна: 2 850 ₴





