Гримерний, візажний стіл із дзеркалом U1 з шухлядою, 6 лампочок, білий
Гарний та компактний столик з окремим дзеркалом. Столик виготовлений із потовщеного ламінованого ДСП. Під стільницею є одна компактна скринька без ручок.
Повністю готове робоче місце візажиста, стиліста, перукаря, гримера має невеликі розміри й одну скриньку.
Має легкий та компактний вигляд, візуально не обтяжує простір. Також може бути столиком для макіяжу в домашніх умовах.
Дзеркало обладнане вимикачем і шнуром зі штекером завдовжки 1 м.
Характеристики:
- Тип встановлення Настінна
- Цоколь E 14
- Кількість лампочок 6 шт.
- Кількість ящиків 1 шт.
- Напрямні телескопічні
- Тип стільниці ЛДСП
Розміри:
- Ширина 600 мм
- Глибина 350 мм
- Висота 550 мм
Розмір дзеркала без урахування рамки
- Ширина 400 мм
- Висота 500 мм
Матеріал виготовлення
- Основа ЛДСП 16 мм
- Крайка ПВХ 0.6 мм
Лампочки в комплекті не передбачені.
Колір: ДСП можна вибрати будь-який (з доплатою) ,цена вказана за виріб у білому кольорі.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Висувний ящик | 1 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ukrestet |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Глибина | 350 мм |
| Висота | 550 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 3 450 ₴





