Найзамінніший помічник майстра манікюру та педикюру — манікюрний стіл.
Стіл для манікюру продуманий до дрібниць: на поличках майстер може розмістити всі використовувані в роботі препарати та інструменти, а складана стільниця дасть змогу за потреби заощадити робочий простір. Полички тумби наскрізні, що дає змогу використовувати стола як під праву, так і під ліву руку.
У складеному вигляді стіл займає невеликий простір, може використовувати як тумба.
Можливе виготовлення столу індивідуальним замовленням із різних матеріалів, заданих розмірів.
Ціна вказана в базовому білому кольорі
Можливі варіанти: венге, дуб молочний, дуб сонома, чорний, червоний, сірий. Комбінації цих кольорів. Вартість стола в кольоровому ДСП +20% до базової ціни.
Висота між поличками в тумбі 20 см, довжина пілочки 23 см.
Об'ємна вага 30 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Розташування тумби | Універсальне |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 20 кг |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Опори | метал |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
| Користувальницькі характеристики | |
| Особливості | Захисні накладки на ніжках <unk> Полиця для приладдя |
- Ціна: 3 100 ₴
- Спосіб упаковки: Коробка






