Стіл для манікюру Аврора
Гарний і елегантний манікюрний стіл добре впишеться в будь-який інтер'єр вашого салону.
Легкий у використанні.
Вбудована тумба з 4 шухлядами та 2 бічними поличками.
Корпус виготовлений з ДСП завтовшки 16 мм і обклеєного пластиковою крайкою завтовшки 0,8 мм. Стільниця виготовлена способом потовщення (склеювання) двох плит і має загальну товщину 32 мм.
Поверхня столу стійка до хімічних речовин (лак, розчинник, різні мийні засоби).
На ящиках стоять напрямні повного висування DC, що забезпечує їхнє безшумне та плавне відкривання до 15000 разів.
Вартість вказана за базовий білий колір, є можливість замовлення в іншому кольорі + 20% до сумі
Розміри столу:
- висота 1100/750 мм,
- довжина 1150 мм,
- ширина 500 мм.
- тумба розмірами 350*450 мм
Вільний край стільниці має округлені кути.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Розташування тумби | Лівосторонній, Правосторонній, Універсальне |
| Опори тумби | Ніжки |
| Висувний ящик | 4 шт. |
| Колір | Червоний |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1150 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Опори | метал |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Фасади | ламінована ДСП |
- Ціна: 6 850 ₴







