Стіл складаний манікюрний Олівія 2 білий із ящиками 3 шт., з пілочкою під лаки,лдсп
- Розмір: 100*50 см, висота 73 см.
- Стіл трансформер зі складаною стільницею.
- Деталі ящиків всередині можуть відрізнятися за кольором
- Довжина тумби 38 см
- Висота пілочки в тумбі 16 см, глибина 43 см
- Параметри ящика всередині 36*26*8 см
- пілочка для лаку 50*8*45 см
Можливі різні варіації кольорів + 20% до сумі
Характеристики товару Стіл складаний манікюрний Олівія 2
| Характеристики | |
| Виробник | Ukrestet |
| Різновиди | Складной |
| Кількість ящиків | 3шт |
| Кількість полиць | 1шт |
| Пілочка для лаків | 2шт |
| Напрямні | Телескопічні |
| Вага | 30 кг |
| Розміри | |
| Ширина | 100/40см |
| Глибина | 50см |
| Висота | 73 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа ЛДСП | 16 мм |
| Крайка ПВХ | 0.6 мм |
| Опора | Хромована |
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Ukrestet |
| Країна виробник | Україна |
| Опори тумби | Ніжки |
| Тип манікюрного столу | Однотумбовий без витяжки |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 730 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Корпус тумби | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
| Фасади | ламінована ДСП |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 600 ₴





