Дзеркало Б'юті в повний зріст на колесах, гримерне, парикхмахера на 11 патронів білий
Потужне підсвічування дзеркала розраховане на 11 світлодіодних ламп, дає гарне всебічне освітлення під час роботи. Дзеркало обладнане вимикачем і шнуром зі штекером завдовжки 1 м.
Розміру дзеркала (без урахування рамки): 1500 мм*600 мм
Характеристики товару
| Характеристики | |
| Виробник | Ukrestet |
| Тип встановлення | На колесах |
| Цоколь | E27 |
| Кількість лампочок | 11шт |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 10 см |
| Висота | 175 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа | ЛДСП |
| Крайка | ПВХ |
| Колеса | маталічні прогумові |
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ukrestet |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 800 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Висота | 1750 мм |
| Матеріал виготовлення | |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 700 ₴





