Дзеркало навісне візажиста з поличкою без рамки U21, гримерне дзеркало 10 патронів, білий
Дзеркало візажиста U21 буде справжньою окрасою вашої робочої зони. Стильне дзеркало з великою стільницею й підсвіткою.
Особливості дзеркала:
- Підсвітка дзеркала розрахована на 10 світлодіодних ламп, дає дуже гарне освітлення під час роботи.
- Дзеркало обладнане вимикачем і шнуром зі штекером завдовжки 1 м.
- Повністю готове робоче місце візажиста, стиліста, перукаря, гримера, бровиста.
Рекомендовані характеристики щодо освітлення:
- Потужність: 3 Вт
- Колірна температура: 4000 К
- Світловий потік: 220 Лм
- Матеріал корпусу: пластик
- Цоколь: E14
- Кут освітлення: 120°
- Індекс передавання кольору: Ra>75
Під замовлення широкий вибір кольорів і комбінацій комплектації за плату.
Розміри дзеркального елемента 800#800 мм
| Характеристики | |
| Виробник | Ukrestet |
| Тип встановлення | Настінна |
| Цоколь | E14 |
| Кількість лампочок | 10 шт. |
| Кількість ящиків | 2 шт | Напрямні | Телескопічні |
| Тип стільниці | ЛДСП |
| Розміри | |
| Ширина | 80 см |
| Глибина | 35 см |
| Висота по стільниці | Сточувати |
| Висота загальна | 100 см |
| Матеріал виготовлення | |
| Основа ЛДСП | 16 мм |
| Крайка ПВХ | 0.8 мм |
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип робочого місця | одностороннє |
| Кількість робочих місць | 1 |
| Тип встановлення робочого місця | настінна |
| Стільниця для інструментів і техніки | Так |
| Висувний ящик | 2 шт. |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Країна виробник | Україна |
| Виробник | Ukrestet |
| Колір | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Рама дзеркала | ламінована ДСП |
| Корпус робочого місця | ламінована ДСП |
| Стільниця | ламінована ДСП (ЛДСП) |
- Ціна: 8 200 ₴





