Гарний і елегантний обідній стілець Джастін. Матеріалом оббивки для цієї моделі став велюр чудової якості. Оббивка повністю покриває сидіння і спинку стільця та декорована строчкою у формі квадратів.
Обідній стілець Джастін має оптимальні розміри. Сидіння досить широке та глибоке, щоб на ньому було комфортно сидіти людині, незалежно від її комплекції та зросту. Якщо ви хочете придбати для свого інтер'єру ідеальний за всіма параметрами виріб, вам варто замовити стілець Джастін у нашому інтернет-магазині меблів.
• Ніжки: дерево Бук
• Оббивка: велюр колір пісочний
Кріплення ніжок — метал
Габарити виробу
- Ширина — 46 см
- Глибина — 50 см
- Висота — 84 см
Постачається в розібраному вигляді.
Стандартне паковання: Гофрокартон — 4 шт./коробка.
Відвантаження кратного коробки.
Доплата за нестандартне паковання 200 грн (під час купівлі 1,2 або 3 штуки)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Бежевий, Береза пісочна |
| Колір оббивки | Пісочний |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | натуральне дерево |
| Сидіння | пластик |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 460 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 840 мм |
- Ціна: 1 333,80 ₴








