Стілець м'який обідній Софт, ніжки метал чорний, тканина темно-сіра
Розмір: В: 840 мм; Г: 580 мм; Ш: 470 мм.
Колір: Каркас: Чорний, матове фарбування; Сидіння: Темно-сіра тканина.
Матеріал: Каркас: Метал; Тканина: Темно-сіра, Aliaska_93.
Ніжки: порошкове фарбування.
Сидіння: фанера з поролоном 30 мм.
ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ щодо стільців!
Усі стільці повністю розібрані — ніжки роздільно, кріплення, сидіння.
Стандартне паковання:
Гофрокартон
4шт/коробка.
Відвантаження кратного коробки.
Доплата за нестандартне паковання 200 грн
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Темно-сірий, Сірий |
| Колір оббивки | Темно-сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | Ніжки |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 470 мм |
| Глибина | 580 мм |
| Висота | 840 мм |
- Ціна: 2 043,36 ₴







