Тумба прикроватная деревянная сосна Гелиос, орех коричневый
Размер:
- Ширина: 460
- Глубина: 365
- Высота: 450
Цвет: Белый
Материал: Массив сосны.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Тип тумби | пряма |
| Кількість висувних ящиків | 1 шт. |
| Тип опор | Ніжки |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Матеріал виготовлення тумби | |
| Корпус тумби | натуральне дерево |
| Фасади тумби | натуральне дерево |
| Ніжки | натуральне дерево |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 46 см |
| Глибина тумби | 36 см |
| Висота тумби | 45 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 225,12 ₴




