Стул обеденный деревянный Кросс белый
Обеденный деревянный стул с полумягким сиденьем и спинкой, обитыми тканью.
Размер:
В: 1000 мм
Д: 430 мм
Ш: 420 мм
Цвет: Белый.
Материал: Каркас: массив клена; Обивка: каркас белый - ткань серый
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Ні |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Ні |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір оббивки | Сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | фанера, натуральне дерево |
| Спинка | натуральне дерево, фанера |
| Сидіння | фанера |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 450 мм |
| Глибина | 480 мм |
| Висота | 1050 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| обсяг в упаковці | 0,05 м. куб |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 340,90 ₴



