
Стілець обідній Тауер Софт В, дерево бук, велюровий синій, ніжки чорний
Стілець, сидіння м'яке,велюрове, ніжки дерев'яні, дерево натуральний бук, чорний відтінок, покриті прозорим акриловим лаком, маєту ніжками металеві прути, пофарбовані чорною епоксидною фарбою, сучасний дизайн, розмір: ширина сидіння 48 см, глибина сидіння 46 см, висота стільця до спинки 82 см, висота від підлоги до сидіння 43 см. Кількість у коробці 4 од.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Синій, Бук натуральний, Чорний |
| Колір оббивки | Синій |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний, Чорний |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 480 мм |
| Глибина | 460 мм |
| Висота | 820 мм |
| Ніжки дерево-колір | |
| Ніжки дерево-колір | Натуральний бук світлий |
- Ціна: 2 200 ₴


