Ціна вказана за 1 шт.
Параметры:
Висота: 450mm
Сталевий пруток: 10mm
Сталева пластина: 105x105x2mm
Діаметр отворів під гвинти: Ø5mm
Порошкове фарбування
Оплата:
Для замовлення товару необхідно зробити оплату у розмірі від 50% до 100% загальної вартості товару.
Суму, що залишилася, необхідно сплатити при отриманні (накладений платіж).
Доставка:
Доставка здійснюється протягом 7-ми робочих днів після передоплати.
При отриманні товару зверніть увагу на якість перевезення: - цілісність упаковки. Обов'язково відкрийте посилку у присутності представників перевізника та перевірте комплектність та цілісність товару.
У разі порушення цілісності упаковки або невідповідності кількості товару необхідно скласти акт про пошкодження з представником перевізника та одразу ж зв'язатися з менеджером нашої компанії.
Після того, як товар забраний у перевізника, претензії щодо механічних пошкоджень та некомплектності товару не приймаються!

| Основні | |
|---|---|
| Виробник | INSTIGO |
| Країна виробник | Україна |
| Вид товару | Ножки |
| Висота | 450 мм |
| Довжина | 105 мм |
| Матеріал | Метал |
| Призначення | Для столу |
| Основний колір | Чорний |
| Тип конструкції | Суцільнозварна |
| Ширина | 105 мм |
- Ціна: 460,75 ₴










