Стілець барний високий Адель пластик білий, ніжки метал під дерево
Стілець барний високий, табурет дизайнерський, сидіння пластиковий матеріал поліпропілен, основа з 4 металевими ніжками, епоксидне покриття під дерево, застосування в приміщенні або на вулиці (захищені від сонця й дощу), розміри: ширина сидіння 42 см, глибина сидіння 43 см, висота 85 см, висота посадки 75 см.
Кількість у коробці 4 од.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пощой.
У вартість + 6% за паковання.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Колір оббивки | Чорний |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Коричневий |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Колір | Білий |
| Особливості | Підніжка |
| Тип основи | Ніжки |
| Матеріал каркасу | метал |
| Тип меблів | барний стілець |
| Форма сидіння | квадратна |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 850 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 420 мм |
| Глибина | 430 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 1 810,90 ₴





