Стілець Стар м'який екошкіра білий, дерев'яні ніжки чорні
Стілець із м'яким сидінням і спинкою, прострочення по всій поверхні, матеріал оббивки екошкіри, ніжки дерев'яні, колір дерева світли.Розмір: висота посадки 44 см, ширина сидіння 49 см, глибина сидіння 37 см, висота спинки 31 см, висота стільця 73 см.
Тон, напівтон у відтінку допускається.
Під час оформлення 1-3 шт. вартості + 6% за паковання.
Доставка Нова Пошля.
(Товар упаковується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
Від 4 шт. паковання (завдяки складу) не оплачується.
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Чорний |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний, Чорний |
| Колір | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 730 мм |
- Ціна: 2 700 ₴




