Стілець із м'яким сидінням і спинкою, прострочення на всій поверхні, матеріал оббивки екошкіри, ніжки дерев'яні, колір дерева світлий, розмір стільця: висота посадки 44 см, ширина сидіння 49 см, глибина сидіння 37 см, висота спинки 31 см, висота стільця 73 см
Тон, напівтон у відтінку допускається.
Під час оформлення 1-3 шт., доставка Новою Пікою
До вартості + 6% за упаковку.
(Товар пакується на складі самостійно, і їде на відправлення вже упакованим)
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Бук світлий |
| Колір оббивки | Білий |
| Виробник | СДМ-Груп |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Бук натуральний |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 370 мм |
| Висота | 730 мм |
- Ціна: 1 710,80 ₴




