
Тумба ТV на 4 висувні ящики з фасадами без ручок R-6

Стильна й ергономічна тумба виготовлена у сучасному стилі
Чудово впишеться в будь-який інтер'єр
Переваги тумби:
- Сучасний стиль
- Містка тумба з чотирма ящиками на телескопічних напрямних
- Красиві забарвлення ламінованого ДСП із безліччю варіантів комбінацій
- Ящики тумби відкриваються за фасад без ручок
Матеріал: ДСП Ламіноване 16 мм
Розміри тумби (Ш/В/Г) :
Ш 1402 /В 531 / Г 400 мм
Вирушаємо в розібраному вигляді Новою Пікою по всій Україні
У комплекті вся необхідна фурнітура і покрокова схема збирання
Вага: 54кг
Тумба упакована в 4 пачки:
|
Доступна для замовлення кольорах:
Білий корпус | Білий фасад | Білі планки
Дуб сонома корпус | Дуб Сонома фасаду | Дуб Сонома планки
Дуб сонома корпус | Дуб Сонома фасаду | Білі планки
Дуб сонома корпус | Білий фасад | Дуб сонома планки
Бетон корпус | Бетон фасад | Бетон планки
Бетон корпус| Бетон фасаду | Білі планки
Бетон корпус | Білий фасад | Білі планки
Венге Темний корпус | Венге Темний фасад | Венге Темний планки
Венге Темний корпус | Венге Темний фасад | Білі планки
Венге Темний корпус | Білий фасад | Венге Темний планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад| Антрацит планки
Антрацит корпус| Антрацит фасад | Білі планки
Антрацит корпус — білий фасад| Антрацит планки












| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | тумба |
| Функціональне призначення | Під плазмовий і РК телевізор |
| Форма фасаду | прямий |
| Максимально допустиме навантаження | 50 кг |
| Колір (відтінок) меблів | Білий |
| Виробник | VAYS |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри тумби | |
| Ширина тумби | 1402 мм |
| Глибина тумби | 400 мм |
| Висота тумби | 531 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Колір | Бетон/білі планки |
- Ціна: 3 455,04 ₴

