Стул мягкий Прадо велюр оливковый зеленый , каркас металл черный
Основа сиденья:
гнутоклееная фанера, поролон, велюр оливковый зеленый
Ножки – металл, цвет черный
Высота: 89см
Ширина: 49см
Глубина: 50см
Стандартная упаковка: Гофрокартон - 4шт/коробка.
Отгрузка кратно коробки.
Доплата за нестандартную упаковку 200грн ( при покупке 1,2 или 3 штуки)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | стілець |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Колір (відтінок) меблів | Зелений, Чорний, Оливковий |
| Колір оббивки | Оливковий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Чорний |
| Підстава крісла | Стандартне (4 ніжки) |
| Тип опор | 4 ніжки |
| Матеріал виготовлення | |
| Каркас стільця | метал |
| Спинка | гнута фанера, велюрова тканина |
| Сидіння | фанера, велюр |
| Обивний матеріал | Велюр |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 490 мм |
| Глибина | 500 мм |
| Висота | 890 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 089,80 ₴











