>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000053372 |
| Висота | 205 см мм |
| Глибина | 49,8 см |
| Кількість дверей | Тридверний |
| Комплектація дзеркалом | Без дзеркала |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Призначення | У дитячу, Для вітальні, для передпокою, для спальні |
| Тип товару | Шафа розстібної |
| Форма | Прямий |
| Колір | Білий + Дуб крафт золотий |
| Ширина | 140 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 600 ₴








