Топ продаж
-5%

Шафа-пенал із дзеркалом Еверест Нордік-800 Білий + Дуб крафт золотий (DTM-5539)
6 155 ₴
5 847,25 ₴
- Під замовлення
- Код: DTM-5539
Відправка з 13 квітня 2026повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000053366 |
| Висота | 205 см мм |
| Глибина | 37,6 см |
| Кількість дверей | Дводверна |
| Комплектація дзеркалом | З дзеркальними дверима |
| Матеріал корпусу | ДСП ламінована |
| Матеріал фасаду | ДСП ламінована |
| Призначення | У дитячу, Для вітальні, для передпокою, для спальні |
| Тип товару | Шафа розстібної |
| Форма | Прямий |
| Колір | Білий + Дуб крафт золотий |
| Ширина | 80 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 847,25 ₴







