Топ продаж

Ліжко двоспальне Еверест Нордік-1400 (підйомний механізм) 140х200 см Графіт + Дуб крафт золотий (DTM-5554)
8 656 ₴
- В наявності
- Код: DTM-5554
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
>
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Еверест |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00000053445 |
| Висота | 82 см мм |
| Довжина | 202 см мм |
| Матеріал каркасу | ДСП ламінована |
| Матеріал оббивки | Без обивки |
| Основа спального місця | Ортопедичні ламелі |
| Особливості | З підіймальним механізмом |
| Розмір спального місця | 140х200 см |
| Тип товару | Двоспальне ліжко |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Графіт + Дуб крафт золотий |
| Ширина | 163,4 см мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 8 656 ₴









