М'яке крісло Тандем, ніжки метал білий,велюр світло сірий
Розмір: В: 850 мм; Г: 640 мм; Ш: 580 мм.
Глибина сидіння 450 мм;
Ширина сидіння 440 мм;
Висота сидіння: 410 мм;
Висота спинки: 420 мм;
Висота підлокітників:
Передня частина (возо передніх ніжок): 140 мм
Задня частина (возле спинки): 220 мм
Колір: Каркас: білий, порошкове фарбування; Сидіння: світло-сірий
Матеріал: Каркас: Метал; Сидіння: Фанера гнучка, поролон, велюр
| Основні | |
|---|---|
| Тип меблів | крісло |
| Варіант сидіння | М'яке |
| Наявність підлокітників | Так |
| Колір (відтінок) меблів | Білий, Сірий |
| Колір оббивки | Світло-сірий |
| Виробник | Мікс меблі |
| Країна виробник | Україна |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір каркасу | Білий |
| Колір | Сірий |
| Матеріал виготовлення | |
| Обивний матеріал | Велюр, Вельвет |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 580 мм |
| Глибина | 640 мм |
| Висота | 850 мм |
- Ціна: 3 136,32 ₴











